مشتری خود را افرایش دهید

СНПЧ А7 Сургут, обзоры принтеров и МФУ

 در حال حاضر ابزارهای تبلیغاتی فراوانی مانند تلویزیون ، رادیو ، وب سایت ، مجلات ، گوگل و … جهت بازاریابی وجود دارد که در چند سال اخیر پیامک نیز به جمع آن­ها افزوده شده است.بازاریابی با پیامک از رسانه­ های پیشین خود شخصی تر و خصوصی­تر است . زیرا بسیاری از مصرف کنندگان ، وسایل بی سیم خود را هر کجا که میروند با خود می­برند و به­ تناوب از آن استفاده می­کنند و در حال حاضر یکی از ارزان­ترین و هدفمندترین ابزارهای تبلیغاتی است. در بازاریابی پیامکی از مشاهده­ ی صد در صدی پیامک توسط مخاطبین خود اطمینان دارید، به عبارت دیگر با کمترین هزینه ممکن بیشترین مشاهده کننده تبلیغات را خواهید داشت که در مقایسه با دیگر ابزارهای تبلیغاتی کم نظیر و فوق العاده است.

شاید به نظر برخی از افراد این تبلیغات مزاحم باشد ولی در هر صورت این تبلیغات مزاحم بازهم خوانده می شوند و در صورت ارسال به موقع و متن مناسب قطعا باز خورد مناسبی خواهد داشت.

ولی شما می بایستی برای دریافت جواب مناسب و جلوگیری از اذیت مشتریان اصول و قواعدی را رعایت نمایید که اولین موضوع زمان ارسال است. زمان مناسب از شنبه تا چهار شنبه ساعت 10 الی 12 و16الی 19 می باشد و در پنج شنبه و جمعه بهترین زمان ها ساعت 11الی 13 و 16الی 20 می باشد.

در آینده مطالب جالبی در زمینه متون مناسب وزمانها بای متون در اختیارتان خواهیم داد

کلمات کلیدی